Hakkımızda

Hakkımızda

2013 yılında İzmir’de Av. Uğur GÜLER tarafından,  Bayraklı Adliyesi yakınında kurulan GÜLER HUKUK AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK BÜROSU, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmesiyle saygın bir hukuk bürosu haline gelmiştir.

Modern çağın gereklerine uygun bir anlayışın hakim olduğu ; bilgi birikimi ve tecrübenin yanı sıra teknolojik alt yapısıyla kurumsal faaliyet esaslarına da sahiptir.

GÜLER HUKUK AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK BÜROSU’ nun nihai hedefi, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse  uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler.

 “Müvekkillerimizin başarısını, kendi başarımızdan önde görürüz. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektördeki gelişmeleri yakından takip eder, bu sektörde sadece hukuki değil ticari bilgileri de edinerek bilgilerimizi derinleştirir” anlayışıyla müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

 

“Büromuz, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi ,   kaliteli hizmetler sunmaya kararlıdır."